muchat

Manychat narxlari 2026: batafsil tahlil

Manychat’ning barcha tariflari, limitdan oshgandan keyin bitta faol kontakt qancha turishi va haqiqiy bir oy qanchaga tushishi — MuChat’ning xuddi shunday raqamlari bilan yonma-yon.

Narxlar manychat.com/pricing sahifasidan olingan, 9-oktabr, 2026 sanasida tekshirilgan. AQSH dollarida, soliqsiz.

Manychat tariflari

Beshta tarif — narxi faol kontaktlar soniga qarab

Har bir Manychat tarifiga oylik faol kontakt limiti kiradi. Undan oshsangiz, oʻsha oydagi har bir qoʻshimcha kishi uchun tarif stavkasi boʻyicha toʻlov olinadi; yillik toʻlovda bu stavka pastroq.

Manychat tariflari va narxlari
TarifOylikYillikFaol kontaktlarHar bir qoʻshimcha kontaktKanallarFoydalanuvchilarManychat AI
Free$0$025Mavjud emas21—
Essential$17/oy$14/oy ($168/yil)250$0.10 (yillik toʻlovda $0.082)22—
Pro$39/oy$29/oy ($348/yil)2,500$0.05 (yillik toʻlovda $0.038)33Kiritilgan
Business$99/oy$69/oy ($828/yil)7,500$0.025 (yillik toʻlovda $0.018)Hammasi5Kiritilgan
Advanced$199/oy$139/oy ($1 668/yil)25,000$0.004 (yillik toʻlovda $0.0028)Hammasi10Kiritilgan

Free tarifida 4 tagacha faol avtomatlashtirish va Manychat brendi bor (bepul tarif haqida batafsil); barcha pullik tariflarda avtomatlashtirishlar cheksiz va brend yozuvi yoʻq. Essential va Pro tariflari 14 kunlik bepul sinov muddati bilan boshlanadi. Business va Advanced tariflarida ustuvor yordam ham bor. Manba: manychat.com/pricing.

Faol kontaktlar

Nimalar hisoblanadi va limitdan keyin qancha toʻlaysiz

Faol kontakt — oʻsha oyda siz muloqot qilgan bitta haqiqiy odam, necha xabar almashilganidan qatʼi nazar. Javob berilgan izohlar, avtomatlashtirish yuborgan DM’lar, ommaviy xabarlar va kiruvchi xabarlardagi javoblar — hammasi hisobga olinadi. Yillik tariflarda ham kontaktlar har oy hisoblanadi va limitdan ortiq toʻlov har oy olinadi.

  • Avtomatlashtirishlar toʻxtamaydi. Limitdan oshgach ham Manychat javob berishda davom etadi va har bir qoʻshimcha kontakt uchun toʻlov oladi.
  • Uni cheklash mumkin. Limitdan ortiq toʻlov chegarasi qancha qoʻshimcha kontakt uchun toʻlashingizni cheklaydi yoki limitdan ortiq toʻlovni butunlay oʻchiradi.
  • Tarifni oshirsangiz, kechiriladi. Oʻsha toʻlov davri ichida yuqoriroq tarifga oʻtsangiz, shu paytgacha toʻplangan limitdan ortiq toʻlov bekor qilinadi.
  • Free tarifida limitdan ortiq toʻlov yoʻq. Tarifni oshirmaguningizcha Free tarifida oyiga 25 ta kontakt — eng yuqori chegara.
Manychat va MuChat

Xuddi shu pogʻonalar, pastroq narxlar

MuChat tariflari ham xuddi shunday tuzilgan, har bir tarifda kontaktlar soni bir xil. Barcha pullik tariflar oylik va yillik toʻlovda arzonroq, Free tarifi esa koʻproq imkoniyat beradi. Har bir katakda avval Manychat, keyin MuChat koʻrsatilgan.

Manychat va MuChat taqqoslanishi
TarifManychat: oylik / yillik (oyiga)MuChat: oylik / yillik (oyiga)Faol kontaktlarFoydalanuvchilar / oʻrinlarKanallar
Free$0$025 / 1001 / 22 / 2
Essential$17 / $14$9 / $7250 / 2502 / 22 / 2
Pro$39 / $29$25 / $192,500 / 2 5003 / 33 / 3
Business$99 / $69$65 / $457,500 / 7 5005 / 5Hammasi / Hammasi
Advanced$199 / $139$129 / $8925,000 / 25 00010 / 10Hammasi / Hammasi

MuChat arzonroq boʻlgan jihatlar

  • Free tarifida 100 faol kontakt va 2 ta foydalanuvchi oʻrni bor, Manychat’da esa 25 va 1.
  • Barcha pullik tariflar arzonroq: oyiga $17, $39, $99 va $199 oʻrniga $9, $25, $65 va $129.
  • Yillik tariflar ham: yiliga $168, $348, $828 va $1 668 oʻrniga $84, $228, $540 va $1 068.
  • Limitdan ortiq toʻlovning oylik stavkalari har bir pullik tarifda bir xil.

Manychat ustun boʻlgan jihatlar

  • Manychat AI Pro va undan yuqori tariflarga kiradi. MuChat’ning AI javoblari hali yoqilmagan.
  • Yillik tariflarda Manychat’ning har bir kontakt uchun limitdan ortiq toʻlovi pastroq; MuChat esa ikkala holatda ham oylik stavkani qoʻllaydi.
  • Hozir koʻproq kanal ishlaydi: Manychat Instagram, Messenger, WhatsApp, TikTok, Telegram, SMS va elektron pochtada ishlaydi. MuChat Instagram’da ishlaydi; WhatsApp, Telegram va SMS beta rejimida, Messenger esa tez kunda qoʻshiladi.
Haqiqiy misollar

Bir oy aslida qanchaga tushadi

Tarif narxi va har bir vositaning eʼlon qilingan stavkalari boʻyicha limitdan ortiq toʻlov. Yillik raqamlar — yillik narxning oʻn ikkidan biri va oʻsha oydagi limitdan ortiq toʻlov.

Oylik xarajat misollari
OyManychat, oylikMuChat, oylikManychat, yillikMuChat, yillik
Essential tarifida 400 ta faol kontakt$32$24$26.30$22
Pro tarifida 3 000 ta faol kontakt$64$50$48$44
Business tarifida 10 000 ta faol kontakt$161.50$127.50$114$107.50
Savol-javob

Manychat narxlari boʻyicha savollar

Manychat oyiga qancha turadi?

Manychat’da Free tarifi va toʻrtta pullik tarif bor. Oylik toʻlovda: Essential — $17/oy, Pro — $39, Business — $99 va Advanced — $199. Yillik toʻlovda oyiga mos ravishda $14, $29, $69 va $139 boʻladi. Har bir tarifga maʼlum miqdordagi faol kontakt kiradi, undan ortiq kontaktlar uchun har bir kishi boʻyicha toʻlov olinadi. Narxlar soliqsiz koʻrsatilgan va toʻlov qaysi mamlakatdan qilinishiga qarab farq qiladi.

Manychat bepulmi?

Ha, Manychat’da bepul tarif bor: oyiga 25 ta faol kontakt, 4 tagacha faol avtomatlashtirish, 2 ta kanal, 1 ta foydalanuvchi va xabarlarda Manychat brendi. Free tarifida limitdan ortiq toʻlov yoʻq, shuning uchun oyiga 25 kishidan koʻproq kerak boʻlsa, tarifni oshirishingiz kerak. MuChat’ning Free tarifiga 100 faol kontakt va 2 ta foydalanuvchi oʻrni kiradi.

Manychat’da faol kontakt nima?

Oylik toʻlov davrida avtomatlashtirishlar, AI, ommaviy xabarlar yoki kiruvchi xabarlar orqali muloqot qilgan haqiqiy odam. Qancha xabar almashganingizning ahamiyati yoʻq: bir kishi — oyiga bitta faol kontakt. Yillik tariflarda ham faol kontaktlar har oy hisoblanadi va limitdan ortiq toʻlov har oy olinadi.

Manychat’dagi kontakt limitidan oshib ketsam nima boʻladi?

Avtomatlashtirishlaringiz ishlashda davom etadi va har bir qoʻshimcha faol kontakt uchun toʻlov olinadi: oylik toʻlovda Essential tarifida $0.1, Pro tarifida $0.05, Business tarifida $0.025 va Advanced tarifida $0.004, yillik tariflarda esa kamroq. Limitdan ortiq toʻlov uchun chegara belgilashingiz mumkin; agar oʻsha toʻlov davri ichida tarifni oshirsangiz, shu paytgacha toʻplangan limitdan ortiq toʻlov kechiriladi.

Manychat’da bepul sinov muddati bormi?

Essential va Pro tariflarida 14 kunlik bepul sinov muddati bor. Business va Advanced uchun toʻlov darhol boshlanadi. MuChat’da ham shunday: Essential va Pro tariflarida 14 kunlik sinov muddati.

Manychat AI narxga kiradimi?

Manychat AI Pro, Business va Advanced tariflariga kiradi, Free va Essential tariflariga esa kirmaydi. MuChat’ning AI javoblari tayyor, lekin hali yoqilmagan, shuning uchun AI yozgan javoblar sizga hozirning oʻzida kerak boʻlsa, bu Manychat foydasiga.

Manychat’ning arzonroq muqobili bormi?

Xuddi shuncha kontakt uchun MuChat har bir tarifda arzonroq: Essential — $17 oʻrniga $9/oy, Pro — $39 oʻrniga $25, Business — $99 oʻrniga $65 va Advanced — $199 oʻrniga $129; yillik tariflar ham arzonroq. Free tarifi 25 oʻrniga 100 faol kontaktni qamrab oladi. Bir jihat Manychat foydasiga: yillik tariflarda uning har bir kontakt uchun limitdan ortiq toʻlovi biznikidan past.

Oʻtishni oʻylayapsizmi? Manychat muqobilini tanlashda nimalarga eʼtibor berish kerakligi haqida oʻqing yoki MuChat’ning barcha narxlari bilan tanishing.

MuChat’da bepul boshlang

Free tarifida 100 faol kontakt va barcha triggerlar — karta shart emas. Izohlar koʻpayib ketganda tarifni oshiring.